Звернення № 405

#405 створено 12 Липня 2016

0

Видача дозволів на розміщення рекламних засобів

Адреса: вул. Янченка Дмитра*, буд. 2
Відповідальний: Управління торгівлі та побуту

НА РОЗГЛЯДІ

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

12.07.2016, 13:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.07.2016, 13:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Управління торгівлі та побуту

Статус: На розгляді виконавця